Orarul și programul săptămânii ”Școala Altfel” pentru anul școlar 2023-2024 poate fi consultat aici.

La Școala Gimnazială ”Avram Iancu” s-a decis perioada 18-22 decembrie 2024 pentru derularea programului de activități educative extracurriculare. Toate cele 50 de formațiuni de studiu au programul alcătuit în funcție de obiectivele școlii și preocuparea elevilor.

Anunț

Conducerea Școlii Gimnaziale „Avram Iancu” Dej mulțumește cadrelor didactice și părinților care s-au implicat în desfășurarea tuturor activităților din Programul Național „Școala Altfel”.

Vă dorim sărbători liniștite!

Imagini si descrieri ale activităților derulate pe parcursul săptămânii ”Școala Altfel ” 2023-2024, la toate clasele școlii noastre, puteti vedea aici.